Hakkımızda
HOŞGELDİNİZ

USF Grup

USF GRUP olarak, grup çalışanlarımızın toplumsal yaşamı içerisinde çevre konusunda bilgilendirilmesine destek olmak ve sorunların çözümünde aktif katılım sağlayarak, sorumluluk almak, gelecek nesillere yaşanabilir dünya yaratmak arzusundadır.

Her zaman yenilikçi, disiplinli, etik değerlere bağlı, çalışkan ve topluma saygılı bir duruş sergileyerek faaliyetlerimizi sürdürmek ve bu değerler çerçevesinde sürdürdüğümüz gayret ile grubumuz bünyesinde bu güne kadar bir marka olmuş sektörde yerini alan şirketlerimiz tek bir çatı altında birleşerek sektörde gücümüze güç katarak USF GRUP yelpazesinde yerlerini almıştır.

2014 yılı itibariyle Grup bünyesinde toplanarak hüviyet kazanan şirketlerimiz bir Marka yolunda ilerleyerek siz değerli partnerlerimize hizmetimizde sonsuz kılacak çalışmalarla yer vermektedir.

Şirketimiz, sektörün önde gelen isimleri arasında yer alarak müşteri memnuniyetini sağlamak doğru hedef ve kararla sistemi sürekli iyileştirerek yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunu firmalara kanıtlamaktır. Bu doğrultuda, organizasyonlarımız da ana faaliyetlerimizin yürütülmesinde tek amaç “Önce İnsan” mantığı ile şirket değerlerini korumaktır. Tüm işletmelerin binalarında kaliteli yaşam, yaşamaları için Bay Güvenlik, Temizlik, Catering ortamının sağlanabilmesi amacıyla uzman, deneyimli bir kadro ve kaliteli teknik destekle yüksek standartlara uygun olarak, ekonomik ve geniş tabanlı bir hizmet sunmaktır.

Her zaman sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için bünyemizde barındırdığımız müşteriler referansımız olup, onlara ve sizlere iyi hizmet sunmak ilkemizdir. Bu yeni oluşumla beraber hedefimiz yeni müşterileri partnerlerimiz arasına katmaktır.

Müşterilerimize optimum beklentilerinin üzerinde hizmet sunarak memnuniyetlerini sağlamak, bu doğrultuda; mal ve hizmet temin ettiğimiz tedarikçilerimizle, kalite güvencesini sağlayacak işbirliği çerçevesinde çalışarak maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi, karlılığımızı arttırmaktır. Tüm faaliyetlerimizde çalışanlarımız ile iç iletişimi ve paylaşımı üst düzeyde tutup; sistematik ve düzenli bir şekilde değerlendirerek sürekli daha iyiye ve doğruya yönelmek ana felsefemiz ve grup politikamız arasında yer almaktadır.

Ofis ve saha kapsamında kaliteli yönetim sistemi ile resmi kurumlar aracılığıyla belirlenen ilgili tüm yasal şartlara uymayı da ayrıca müşterilerimize verdiğimiz tekliflerle taahhüt etmektir.

USF Grup kendi bünyesinde barındırdığı şirketlerle portföyüne kattıkları sertifikalar ve deneyimleri ile kaliteli çizgilerini korumaktadır. Yenilikçi, disiplinli, etik değerlere bağlı, çalışkan ve topluma saygılı bir duruş sergileyen ve faaliyetlerini bu değerler çerçevesinde sürdürmeye gayret eden kuruluştur..

Ana felsefemiz olan birliktelikte grubun köklü yapısını; uzmanlaşmış şirketler sağlar diyerek sizleri aramızda görmek istiyoruz.